Nové vozíky Liugong

sdfsdf

Medzi existujúce zariadenia na manipuláciu s materiálom patria elektrické vysokozdvižné vozíky, skladovacie vozidlá, vysokozdvižné vozíky s vnútorným spaľovaním, traktory a automatické navigačné vozidlá AGV piatich sérií.

Medzi nimi rad elektrických vysokozdvižných vozíkov pokrýva 1 tonu až 3,5 t výrobkov; výrobky pre vysokozdvižný vozík sú bohaté a úplné; séria vysokozdvižných vozíkov s vnútorným spaľovaním pokrýva 1,5 až 16 ton; traktor zaberá 2 až 6 ton;

Vozidlá s automatickou navigáciou AGV sú profesionálne upravené. Vďaka funkciám, ako je nový vzhľad, pohodlná prevádzka, efektívna prevádzka a ľahká údržba, má vynikajúci výkon a je v domácom priemysle na pokročilej úrovni.

Spoločnosť prešla certifikáciou CU-TR, ARAI a CE a ďalšími medzinárodnými certifikáciami s cieľom zabezpečiť spoľahlivosť a stabilitu svojich výrobkov. Užívatelia si ho veľmi cenia doma iv zahraničí.

ĎALŠIE INFORMÁCIE-4

Tovar.sk - porovnanie cien

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie